Презентація роману Володимира Лиса "Іван та Чорна Пантера"

Книгарня "Є" та видавництво КСД запрошують на презентацію нового роману Володимира Лиса "Іван та Чорна Пантера", яка відбудеться 26 січня.

Роман "Іван і Чорна Пантера" — це магічна історія про зіркову супермодель Таумі Чорна Пантера Ремпбел та сільського дурника Йвана. Таумі, як і годиться, живе бурхливим богемним життям — гроші, скандали, коханці, коханки, а для останнього парубка на селі вона просто богиня. Проте насправді Таумі ніяке не божество — звичайна спадкова африканська жриця, а Йван з Кукурічок має дещо, що належить Чорній Пантері, – череп могутньої африканської чаклунки, на якому тримається вся слава та успіх супермоделі. Вона має вирушати у загадкову Україну до Йвана з Кукурічок…

На сьогодні у творчому доробку Володимира Лиса десяток романів, кілька повістей, радіо- та театральних п’єс, які з успіхом поставлені на українських помостах. Журналіст, драматург, прозаїк, народний синоптик, багаторазовий лауреат "Коронації слова" і, нарешті, переможець номінації "Гранд-Коронація" — він зарекомендував себе як майстер літератури нової формації. Щодо несподіваності та магічності сюжету свого нового роману "Іван і Чорна Пантера" Володимир Лис зазначив: "Я зі своїм творчим кредо уже давно визначився, тому вважаю, що найважливішими в художній прозі є насамперед сюжет, характери та психологія".

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні