Лекція з історії фотографії: "Пікторіальна фотографія першої хвилі"

Лекція відбудеться в рамках курсу "Історія фотографії. Поглиблений курс". Це унікальний цикл лекцій з історії фотографії, розроблений спеціально для Культурного фотографічного центру PhotoCULT Вікторією Мироненко. Важливо, що кожна лекція цікава і поза курсом, тому їх можна відвідувати вибірково.

3 лекція курсу відбудеться 28 січня і буде присвячена темі "Пікторіальна фотографія першої хвилі". Якщо вас цікавлять інші лекції проекту або весь 4-місячний курс (запис на повний курс триває до 10 січня), дивіться анонс на "Платформі".

На лекції ви дізнаєтесь про те, як фотографія вплинула на образотворче мистецтво кінця 19-го століття і про те, який вплив справили на фотографію імпресіонізм, символізм і модернізм. В ході лекції будуть порушені питання сутності пікторіальной фотографії на прикладах робіт найкращих пікторіалістов першої хвилі.

Вікторія Мироненко – мистецтвознавець, спеціаліст у галузі фотографії, викладач, учасник науково-практичних конференцій, автор науковий публікацій у спеціалізованих виданнях.

Реєстрація на [email protected] із зазначенням події, свого імені та контактного телефону. Кількість місць обмежена.

З будь-яких питань звертайтеся до координатора проекту Анни Гайдай +380 (96) 975 92 85.

Місце:
PhotoCULT

Лектори:
Мироненко Вікторія

Вартість:
70 грн.

Реклама:

Головне сьогодні