Концерт американських пост-рокерів This Will Destroy You

13 квітня у Києві виступить один із найпопулярніших пост-рок гуртів, що коли-небудь приїжджали в Україну! Американці This Will Destroy You зі штату Техас розхитають Xlib широким динамічним діапазоном, з повільним нарощуванням інструментальних фраз до справжньої "стіни звуку", поєднанням ембієнтних гамм із наступом навантажених ефектами гітар.

Перший EP гурту Young Mountain, що вийшов 2005-го, став п’ятим найкращим інструментальним релізом року за визнанням найбільшого у світі медіа-ресурсу інструментальної музики The Silent Ballet. І це не зважаючи на те, що його мінімальний тираж у 250 екземплярів було записано у якості демо всього лише для продажу після концертів. Повторний офіційний реліз приніс визнання Pitchfork Media та Rolling Stone. Він став кращим релізом наступного року за думкою редактора Rock Sound Darren Taylor, який назвав його "навдивовижу прекрасною роботою, що обіцяє яскраве майбутнє".

Перший однойменний альбом This Will Destroy You 2008-го було названо "саундтреком до майбутнього апокаліпсису" (Rock Sound) Минулого року композиція The Mighty Rio Grande із цього альбому дійсно стала саундтреком до біографічної драми з Бредом Пітом "Людина, що змінила світ". Другий альбом Tunnel Blanket у травні 2011 з успіхом посів 25 позицію у чарті Billboard.

Сформувавши власний стиль під впливом музики Godspeed You! Black Emperor, David Bowie, Mice Parade, Stars of the Lid та Animal Collective, виступаючи у турах із 65daysofstatic, Fear Before the March of Flames, Hot Cross і металістами Deftones, гурт не вважає себе пост-роком, наголошуючи на терміні doomgaze, як суміші doom metal і shoegaze.

"Звучання This Will Destroy You практично ідеальне. Продакшн мудрий, усе дивним чином на своєму місці, саме так, як має бути. Спокійні частини їх мелодій викликають сльози, гучні і брутальні – у такій самій мірі спонукають до дії" (Sputnikmusic).

На розігріві виступатиме молодий гурт Way Station, який багато хто пам’ятає з минулорічного концерту Maybeshewill.

ВІДЕО ДНЯ

This Will Destroy You – Quiet
This Will Destroy You – Communal Blood
This Will Destroy You – There Are Some Remedies Worse Than The Disease

Квитки:
- kvytky.ua (каси та електронні квитки)
- тату салон "Tatoo 3000" (вул. Софіївська, 18, Майдан Незалежності)
- магазин Rider (Бесарабська пл., 5а)

Вартість: 130 грн – березень; 140 грн – квітень, 150 грн – у день концерту (якщо ще залишаться). Картки Xlib не діють.

Зустрічі:
facebook
vk.com

Місце:
Xlib Club

Лектори:
Без лектора

Вартість:
140 грн.

Реклама:

Головне сьогодні