Концерт норвезького інструментального гурту The Samuel Jackson Five

Норвезький інструментальний гурт The Samuel Jackson Five на запрошення AZH Promo завітає в Україну з двома концертами 19 та 20 квітня (Львів-Київ) у рамках європейського туру на підтримку свого четвертого альбому, який буде випущено у квітні.

The Samuel Jackson Five – норвезький квінтет, створений в Осло 2003 року. Музиканти починали в якості drum’n bass проекту, але після багатьох змін у стилі, музичному баченні й командному складі, вони зупинилися на виконанні інструментального року і тепер належать до провідних скандинавських пост-рокерів.

За одинадцять років свого існування вони встигли випустити три повноформатні альбоми: Same Same but Different (2004), Easily Misunderstood (2005) та Goodbye Melody Mountain (2008). Їхня музика відрізняється легкістю та жвавістю, пост-рокове звучання міксується з елементами джазу, фолку, інді та прогресивного року. Тож фанати гурту отримують від музики The Samuel Jackson Five захопливу подорож світом звуків, кружляють у сучасному звучанні старомодної на перший погляд музики 60-70х років. Гурт приємно дивує різноманітністю настроїв та тем композицій, які вони творять під впливом Pink Floyd, NIN, Motorpsycho, King Crimson, Yes, Tortoise, Do Make Say Think, Can, Neu, Eric Satie, At The Drive In, Battles, Igor Stravinsky, Eric Dolphy, John Coltrane, Bo Hansson, Brian Eno, Motown, Camel, Center Of The Universe, MF Doom etc.

Yа розігріві у норвежців виступить молодий київський гурт SOMA, цікавий своїми свіжими експериментами в інструментальній музиці, що стане прекрасним початком вечора.

Місце: Underground Music Hall, Московський проспект, 13в

Квитки в магазині "Правда Б" (з 12:00 до 20:00, м. "Льва Толстого", вул. Пушкінська 31б, тел.: +380 (67) 452 33 30).

Перша партія (60 штук) по 90 грн.
Наступна (90 штук) по 120 грн.
У день концерту 150 грн.

Місце:
Underground Music Hall

Лектори:
Без лектора

Вартість:
90-120-150 грн.

Реклама:

Головне сьогодні