Кінопоказ: "Один день на Землі"

ООН спільно з проектом "Один день на Землі" запрошують на першу дійсно глобальну прем’єру – показу фільму "Один день на Землі", що відбудеться в усіх країнах світу 22 квітня 2012 року. Прем’єра включатиме документальний матеріал, відзнятий в кожній країні світу в один і той же день. Показ картини, яка носить таку ж назву, як і проект – "Один день на Землі" – відбудеться в кожній країні світу в день 22 квітня 2012 року.

Запрошуємо вас на перегляд у Києві, що відбудеться в Червоній залі Будинку кіно. Сеанс безкоштовний, розсадка вільна (в залі 670 місць). Для входу необхідно мати роздруківку запрошення.

Мова фільму англійська з російськими субтитрами.

Показ організовано спільно з Київським міжнародним кінофестивалем та Спілкою кінематографістів України.

Фільм створено в партнерстві з Організацією Об’єднаних Націй, а також з більш ніж 60-тьма недержавними організаціями і постійно зростаючою онлайн-спільнотою, до якої увійшли 19 тисяч кінорежисерів, як професійних, так і початківців. 10 жовтня 2010 року (10/10/10) учасники проекту, в тому числі і 95 офісів ООН в різних країнах, відзняли документальний матеріал в кожній країні світу, який відобразив радощі, перемоги і боротьбу всього людства. Фільм зібрав найкращий матеріал з 3000 годин кінопродукту, який тепер зберігається в спільному архіві учасників проекту.

ВІДЕО ДНЯ

"Фільм визначає те, що пов’язує нас усіх, водночас акцентуючи увагу на різноманітті, яке є частиною нашої індивідуальності", – зазначає Кайл Руддік, засновник і директор проекту. – "Цей фільм увібрав у себе надію, а також заклик до дій задля позитивних змін в тих галузях, якими опікується світова спільнота на глобальному і локальному рівнях".

"Для нас велика честь бути авторами першого проекту такої величини", – сказав Брендон Літман, один із засновників проекту і виконавчий продюсер фільму. – "Півтора роки тому цей проект існував тільки на рівні ідеї, яку біло подано на розгляд Організації Об’єднаних Націй. Він є справжнім прикладом того, як ідея може перетворитися у насправді глобальну ініціативу".

"Прем’єра фільму стане абсолютно безпрецедентною подією: за допомогою спільноти медіа творців і некомерційних партнерів ми зможемо показати фільм "Один день на Землі" у кожній країні світу. Цей кінопроект висвітлює дивовижне різноманіття, конфлікти, трагедії і тріумфи, які мають місце в світі в один і той же 24-годинний період часу", – поділилася Рікарда Рігер, директор Представництва ПРООН в Україні.

Проект було започатковано у вересні 2008 року з метою створити унікальну відеокапсулу часу, глобальне онлайн-товариство і повноцінний кінопродукт, який би увібрав зйомки в усіх країнах світу протягом 24-годинного періоду 10 жовтня 2010 року. Засновник і директор проекту Кайл Руддік разом із виконавчим продюсером Брендом Літманом заснували проект як спільний архів, у якому всі учасники могли б використовувати і редагувати відеоматеріал з метою показати свою інтерпретацію світу. Проект "Один день на Землі" співпрацює із багатьма некомерційними і недержавними організаціями з метою задокументувати відображення важливих соціальних проблем. Детальніше на сайті www.OneDayOnEarth.org.

Місце:
Будинок кіно

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні