Майстер-клас "Мистецтво мозаїки як засіб благоустрою міського середовища"

Перший український парк сучасної скульптури та інсталяції Kiev Fashion Park, Київська міська державна адміністрація та Національна спілка архітекторів запрошують на четвертий майстер-клас, присвячений мистецтву мозаїки як засобу благоустрою міського середовища.

Захід є частиною відкритого молодіжного конкурсу ідей сучасної скульптури, інсталяції та дизайну міського середовища "Я бачу місто".

Теми та пренентації:
• Мозаїчні скульптури та панно: давні та сучасні прийомі благоустрою міського простору.
• Прикладний майстер-клас зі створення мозаїчних картин.

Захід проведе Ліна Даміані – художник-мозаїст, помічник реставратора, член товариства "Академія абстракціоністів" в Севастополі, учасниця міжнародних виставок Ambasciada Italiana, 42 Plastic Art Colony di Strumica в Македонії, провела персональні виставки графіки та мозаїки в Косово, Україні, Італії.

Ліна Даміані пройшла курс римської, візантійської та сучасної мозаїки в м. Равенна (Італія) в одній з найвідоміших майстерень Італії Gruppo Mosaicisti di Ravenna під керівництвом маестро Марко Санті, спільно з цією майстернею пізніше реалізувала безліч проектів. Ліна Даміані – учасниця реставрації римських мозаїк в Дамаску (Сирія), спільно з провідними італійськими та сирійськими реставраторами. В Україні брала участь у реставрації мозаїки візантійського періоду в заповіднику Херсонес в Севастополі. У 2011 виграла грант від Американського посольства на реставрацію візантійських мозаїк в Софійському соборі в Києві.

ВІДЕО ДНЯ

Під керівництвом Ліни Даміані у конкурсантів буде можливість дізнатися про види мозаїки та застосування її в оформленні міського середовища, а також отримати практичні навички створення мозаїчної роботи.

Усі охочі взяти участь у прикладному майстер-класі зі створення мозаїчних картин мають зареєструватися за адресою: [email protected] не пізніше 3 травня 2012 року!

"Я бачу місто" – молодіжний конкурс ідей сучасної скульптури, інсталяції та дизайну міського середовища. Кожен, кому від 12 до 20 років і у кого є ідеї для публічного простору міста (включаючи соціальні), може стати учасником конкурсу і володарем цінних призів. Робота переможця буде реалізована в Києві. Також в рамках конкурсу організовані теоретичні та практичні заняття, лекції та презентації відомих українських діячів у галузі архітектури та візуальних мистецтв. З умовами участі, графіком проведення майстер-класів можна познайомитися на сайті fashionpark.kiev.ua.

Місце:
Будинок архітектора

Лектори:
Даміані Ліна

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні