Відкриття виставки фотографій "Кохаю Тбілісі"

7 травня в арт-фойє кінотеатру "Батерфляй-Ультрамарин" відкривається фотовиставка під назвою "Кохаю Тбілісі". Світлини, що будуть упродовж місяця експонуватися на виставці, відзняті грузинським фотографом Шалвою Лондарідзе.

Шалва Лондарідзе – фотолюбитель. Захопився фотографією понад 3 роки тому. Його знімки унікальні та упізнаються відразу. Шалва дійсно кохає Тбілісі, не втомлюється вивчати його знов і знов. Цей фотограф знімає елементи і сюжети по-новому, відшукуючи цікаві й незвичні ракурси. Шалва має талант піймати об’єктивом те, чого ніхто не помічав раніше. Він гуляє містом, в пошуках особливих ракурсів, цікавих поєднань старої архітектури міста з сучасними елементами.

Переважно Шалва знімає Старий Тбілісі – район, що знаходиться в історичному центрі міста. Вулиці тут вузенькі, будівлі зберегли риси середньовіччя. Шалва Лондарідзе знімає як улюблені місця жителів, так і затишні провулки, про які, можливо, мало хто й знає: буває проходиш повз, не помічаючи того, що бачить фотограф. Здається ще мить, і у вікні з’явиться молода грузинка з глеком вина, чи відважний джигіт виїде з-за рогу на коні. Тут все дихає історією та грузинським колоритом.

Фото Тбілісі таємничі та красиві: це і вечірня ілюмінація, і старі будиночки з різьбленими балконами, увитими виноградним листям, і, звичайно ж, – відомі тбіліські лазні. А чого вартий один тільки "Міст Миру"! Підвечір, коли на ньому запалюють вогні та в річці Мктварі відображається це диво, все навколо схоже казку, адже недарма кажуть, що "Тбілісі – це частинка Раю на землі".

Виставка триває до 7 червня 2012 року. Години роботи: з 10:00 до 23:00.

Місце:
Кінотеатр "Батерфляй-Ультрамарин"

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні