Велопарад без кордонів

Четвертий київський та третій всеукраїнський велопарад у повсякденному одязі відбудеться 12 травня 2012 року. До участі запрошуємо велосипедисток та велосипедистів у святковому або повсякденному одязі – тільки не у спортивному!

Мета велопараду без кордонів – показати, що велосипед – вид транспорту, на якому зручно і швидко можна доїхати на роботу або на вечірку і який є повноцінною альтернативою приватним авто.

Дівчатам пропонуємо вдягати спідниці, сукні, шалики, капелюшки, туфлі на підборах, прикручувати на кермо кошики, ведмедиків та живі квіти. Хлопцям – будь-який не спортивний одяг, але краще, щоб це був одяг, у якому можна ходити на роботу чи у справах.

Велопарад відбудеться 12 травня об 11:00 за будь-якої погоди. Окрім Києва, велопаради проведуть й Львів, Черкаси, Ужгород, Одеса та Херсон.

Старт велопараду в Києві: сквер біля Золотих воріт.

ВІДЕО ДНЯ

Маршрут велопараду: Золотоворітський сквер – вулиця Володимирська – Володимирський провулок – Михайлівська площа – вулиця Десятинна – Пейзажна алея – вулиця Велика Житомирська – вулиця Смирнова-Ласточкіна – Верхній вал – Костянтинівська – вулиця Сагайдачного.

Якщо ви хочете організувати такий велопарад у вашому місті – звертайтеся до координаторів параду Ірини ([email protected]) або Марії ([email protected]).

Зустріч у facebook

Місце:
Без місця

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні