Лекція: "Виставка як основна форма репрезентації мистецтва ХХ-ХХІ століття"

Культурний проект та Мистецький арсенал напередодні найголовнішої арт-події року – першої київської бієнале сучасного мистецтва "Арсеналє" – запрошують на восьму лекцію курсу "11 ключових питань сучасного мистецтва" на тему "Виставка як основна форма репрезентації мистецтва ХХ-ХХІ століття". Лекцію прочитає мистецтвознавець, арт-критик Лізавета Герман.

Лекція присвячена виставці як головному медіуму існування, розповсюдження та сприйняття мистецтва. "Масштабна бієнале чи приватна галерея, музейна експозиція чи експериментальний майданчик, "білий куб" чи переобладнена промислова будівля - виставка сьогодні є основним "місцем зустрічі" твору мистецтва та глядача", – Лізавета Герман.

Курс "11 ключових питань сучасного мистецтва" буде прочитано провідними діячами українського мистецького простору. Ви почуєте 11 експертних думок, що розкриють найважливіші аспекти сучасної художньої практики і проведуть віртуальну екскурсію за лаштунки мистецьої сцени, розказавши про витоки та наслідки тих глобальних перетворень, що відбулися з мистецтвом за останню сотню років.

Тривалість: 2 академічні години.
Вхід: вільний, за попередньою реєстрацією на сайті www.culturalproject.org.
Довідки за тел.: +380 (44) 200 85 85.

Місце:
Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Герман Лізавета

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні