Дегустація Літературної "Країни мрій"

22-23 червня у Києві відбудеться міжнародний етнофестиваль "Країна мрій", у рамках якого працюватиме літературна частина. Поки триває підготовка до фестивалю, організатори пропонують вам унікальну можливість: на власні очі побачити, що готує для відвідувачів Літературна "Країна мрій" цього року.

У середу, 13 червня, о 12:00, у дворику музею Івана Гончара ви зможете:

- Дізнатись про новинки, новації, зміни та відмінності цьогорічної "Країни мрій" від ініціатора фестивалю Олега Скрипки. Це вже ІХ "Країна мрій", і з кожним роком етнофестиваль набуває все більшої популярності та все більших обертів.

- Побачити та почути першого переможця Кобзарського слему, фіналіста шоу "Україна має талант", унікального кобзаря Ярослава Джуся! На "Країні мрій" відбудеться вже третє змагання кобзарів – слем, який збирає неймовірну кількість глядачів. Дізнаєтесь, що нового чекати від ІІІ Кобзарського слему.

- Першими покуштувати письменницьку "кашу із сокири". Під час "Країни мрій" у дворику музею Гончара письменики варитимуть "Кашу із сокири". Міла Іванцова, Дара Корній, Світлана Поваляєва, Олександр Есаулов, Леся Мудрак та інші частуватимуть читачів цікавими історіями та оригінальною кашою. А 13 червня Брати Капранови зварять кашу із сокири спеціально для журналістів.

- Почути кримськотатарську поезію мовою оригіналу. Під час "Країни мрій" на Літературній сцені відбуватимуться виступи представників гагаузької, болгарської, ромської, татарської та інших етнічних літератур України. 13 червня, за десять днів до фестивалю, спеціально для вас виступить кримськотатарський поет Сервер Садиков.

- Навчитись малювати у дві руки. 13 червня дніпропетровські художниці, майстрині та дизайнерки сестри-близнючки Аліна та Каріна Гаєві проведуть майстер-клас для журналістів. Гості "Країни мрій" на майданчику "Майстер-кляса" зможуть навчитися каліграфії, ілюструванню книжок, паперовій пластиці та взяти участь в інших цікавих майстер-класах.

Все це і багато іншого чекає на відвідувачів Літературної "Країни мрій".

Не пропустіть можливості побачити частину дійства раніше за інших!

Місце:
Музей Івана Гончара

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні