Українські художники Arsenale 2012: зустріч з Лесею Хоменко

20-27 червня в Мистецькому арсеналі проходитеме тиждень зустрічей з українськими учасниками Arsenale 2012.

Освітня програма Arsenale 2012 запрошує усіх охочих на зустрічі з українськими учасниками бієнале. Художники поділяться своїм поглядом на Відродження та Апокаліпсис у сучасному мистецтві. Зустрічі будуть проводити запрошені експерти в сфері сучасного мистецтва – куратори, критики, мистецтвознавці та філософи. Глядачі зможуть поставити свої запитання до художника та ведучого.

23 червня відбудеться чеверта зустріч, у рамках якої художниця Олеся Хоменко у розмові з філософом Тарасом Лютим говоритиме про своїх живописних "гігантів", індивідуальність у мистецтво, та, звісно, про саме бієнале.

Олеся Хоменко – художниця, учасниця групи Р.Е.П., автор персональних і співавтор групових проектів. Роботи виставлялися на світових арт-майданчиках, зокрема, на Венеційській бієнале, Празькій бієнале, у PinchukArtCentre. У творчості звертається до канонів соцреалізму, до монументальних форм, перспектив, "простонародних" типажів. Живе і працює в Києві.

Тарас Лютий – філософ, письменник, доктор філософських наук. З 1998 року працює в Інституті філософії ім. Григорія Сковороди НАН України як науковий співробітник відділу філософської антропології. Також читає курси "Філософія Ніцше", "Європейський нігілізм", "Аксіологічні виміри літератури", "Філософсько-антропологічні експлікації "нерозумного" в НаУКМА і курс "Вступ до філософії" в Інституті релігійних наук св. Томи. Менеджер програми "Соціальний капітал і академічні публікації" Міжнародного фонду "Вдродження". Є автором близько 40 наукових праць, зокрема, монографій: "Нігілізм: анатомія Ніщо" (2002), "Культура масова і популярна: теорії та практики" (у співавторстві, 2007), "Розумність нерозумного" (2007). Автор збірки малої прози "Вулики сновидінь".

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за електронною адресою [email protected] або за тел.: +380 (67) 659 33 69. Без реєстрації вхід на загальних засадах.

Чекаємо усіх за адресою: Мистецький арсенал, вул. Лаврська, 12 (2-ий поверх, зона Освітньої програми на території Спеціального проекту "Подвійна гра").

Місце:
Мистецький арсенал

Лектори:
Лютий Тарас,Хоменко Леся

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні