Проект "Навчання в Європі": презентація освітніх і дослідницьких програм Європейського Союзу

26 та 27 червня у "Європейському містечку" біля арки Дружби народів відбудуться заходи, присвячені темі "Навчання у Європі".

Представництво ЄС в Україні проведе тематичні дні "Навчання в Європі" та презентує навчальні та дослідницькі можливості для українських студентів, викладачів та науковців. Два дні буде присвячено обговоренню вищої освіти, дослідницьких обмінів та співпраці між навчальними закладами. В рамках тематичних днів "Навчання в Європі" відвідувачам запропонують практичні рекомендації та інформаційні матеріали щодо того, як знайти та обрати курс, як податись на стипендії ЄС та багато інших цікавих порад.

Програма 26 червня:

10:30-14:00 – конференція "Навчання в Європі: Болонський процес, "Марі Кюрі", "Еразмус Мундус" та інші освітні і дослідницькі програми ЄС". Відвідувачі дізнаються про стипендії, фінансовані ЄС навчальні програми для українських студентів, випускників, дослідників та вищих навчальних закладів, а також про те, які переваги Україна може отримати від Болонського процесу.

14:00-14:55 – поспілкуйтесь з випускниками програми "Еразмус Мундус". Випускники розкажуть про свій особистий досвід і дадуть поради щодо того, як отримати стипендію на навчання, поділяться своїм досвідом навчання в країнах ЄС та нададуть багато іншої цікавої інформації.

12:20 – навчання у Австрії, Німеччині, Франції та Великобританії. Освітні організації країн-членів ЄС презентують освітні можливості для українських студентів та дослідників.

Більше інформації:
http://www.eurovillage2012.org/
http://www.facebook.com/EuropeanVillage2012
https://twitter.com/#!/EuroVillage2012

Місце:
Арка Дружби народів

Лектори:
Без лектора

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні