Ларс Даніельссон з проектом Liberetto за участю Лешека Можджера

Другий день фестивалю Jazz in Kiev 2012 відкриє новий проект видатного шведського музиканта Ларса Даніельссона Liberetto (спеціальний гість – Лешек Можджер).

Контрабасист, бас-гітарист і віолончеліст Ларс Даніельссон найбільш відомий як лідер власного квартету, а також завдяки співпраці з такими артистами, як Джон Скофілд, Джек Діджонетт, Майк Стерн, Біллі Гарт, Чарльз Ллойд, Террі Лін Керрінгтон, Джої Кальдераццо, Джино Ваннеллі і Дейв Кікоскі.

Останній на сьогоднішній день альбом Ларса Даніельссона Liberetto був записаний у 2011 році за участю відомого піаніста Тиграна Хамасяна. У Києві нова програма буде представлена ​​в форматі тріо з іншим відомим піаністом – поляком Лешеком Можджером, якого добре знають українські любителі джазу. Даніельссон і Можджер – давні сценічні партнери, на рахунку яких не один спільний проект. Тому дуже ймовірно, що під час концерту прозвучать не тільки нові, але і перевірені часом композиції. Третім учасником ансамблю стане барабанщик Магнус Острем, екс-учасник знаменитого Esbjörn Svensson Trio.

Купити квитки на концерт можна на сайті: www.jazzkassa.kiev.ua. Квиток розрахований на один фестивальний день 27 жовтня, у рамкахя кого також відбудеться концерт Hiromi: The Trio Project.

При купівлі абонементу на всі 3 дні фестивалю – знижка 10%.

Місце:
Міжнародний центр культури і мистецтв (Жовтневий палац культури)

Лектори:
Без лектора

Вартість:
увесь другий фестивальний день – 150-600 грн.

Реклама:

Головне сьогодні