Вечір поезії Мідної "Попіл і сніг"

7 грудня о 19:00 відбудеться вечір поезії Мідної "Попіл і сніг" за мотивами однойменного фільму Грегорі Колберта – символу краси у мовчанні і нерухомості, тиші і зосередженості, благословенного єднання із величезним живим створінням – планетою Земля.

Приходьте дихати у ритмі фільму-медитації, одного з найвеличніших творінь Людини. Зробити паузу у надто стрімкому світі, зупинитися на бігу, завмерти на мить, зустріти разом перший сніг. Відчути, коли виходиш за межі звичної уваги і заглиблюєшся в себе – у спокої, надії, спогляданні, у спільній подорожі до міфів та коріння людства, до основ світостворення і серця природи. Туди, де глибина і гармонія, де немає брехні, де хочеться ділитися, де тиша і терпіння долають час, у світ без початку і кінця...

Це буде теплий вечір у залі "Ямуна" студії йоги Vedalife серед подушок і ароматного чаю про те, як втілюються проекти тривалістю в життя, як майже невагомо відкривається спільна для людей і тварин здатність до поетичного сприйняття, як немає місця поспіху і невідкладності, коли робиш те, що абсолютно поза часом.

Унікальний проект "Попіл і сніг" (Ashes and Snow) народився навесні 2005 року у результаті 13-річної одіссеї невідомого до цього канадійського фотографа Грегорі Колберта, в якому фото виступає лише частиною грандіозного задуму.

Він здійснив десятки експедицій у Індію, Бірму, Шрі-Ланку, Єгипет, Ефіопію, Кенію, Намібію, острови Тонга, Домінікану і Антарктику, у найвіддаленіші куточки нашої планети, де проводив відео- і фотозйомку спілкування людей з тваринами. Знімав під водою, в пустелі, вичікував для цього біологічно-сприятливі моменти в циклах життя 130 окремих тварин: китів, кашалотів, ламантинів, індійських журавлів, королівських орлів, кречетів, рябих птахів-носорогів, гепардів, леопардів, африканських диких собак, каракалів, бабуїнів, антилоп канна, сурікатів, гібонів, орангутангів, солоновидних крокодилів, рисів, священних ібісів і, звісно, слонів. Його акторами і моделями були бірманські монахи, транс-тонцюристи, бушмени, люди з племені Сан та інших екзотичних племен, що мешкають в усіх кінцях світу.

ВІДЕО ДНЯ

В проект "Попіл і сніг" увійшли фітозображення (виконані на японському папері ручної роботи за допомогою воскового методу гарячими розплавленими фарбами), висотою до 3-х метрів кожне; фільм тривалістю в годину, знятий на 35-ти міліметрову плівку і два короткометражні фільми у стилі хайку; роман у листах від імені мандрівника своїй жінці, уривки з якого звучать у фільмі, де назва проекту відкривається в останньому 365-му листі.

Експозиція фотографій проекту є безпрецедентною за своїми масштабами, однією з найбільших виставок робіт одного автора в історії Європи і найпопулярнішою у світі прижиттєвою експозицією робіт митця. Вона подорожує світом у спеціально створеному спорудженні Nomadic Museum у 12600 квадратних метрів, яку вже відвідало понад 10 мільйонів людей.

Фільм "Попіл і сніг" виступає швидше поетичною оповіддю, ніж документальною картиною, швидше сюрреалістичним поглядом, що відображає не реальний, а внутрішній світ свого творця. У цьому світі стираються усі перепони між людьми і тваринами. У ньому ми – єдине ціле.

Відео про проект "Попіл і сніг"

Уривок з фільму "Попіл і сніг":

Фільм Грегорі Колберта "Попіл і сніг":

Адреса: вул. О. Гончара 90/92 (поряд із цирком і театром "Браво")
vedalife.com.ua | +380 (44) 360 46 90 | ashesandsnow.com

Місце:
Студія йоги Vedalife

Лектори:
Мідна

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні