Презентація книжки "Щоденник. Re: make"

Книгарня "Є" та видавництво "Фенікс" запрошують на презентацію книжки літературно-мистецького проекту "Щоденник. Re: make" – результат колективної творчості 73 учасників з різних куточків України та 12 провідних письменників сучасності.

У заході візьмуть участь автори текстів книжки: як відомі українські письменники, так і ті, які роблять щойно перші кроки в літературі. Народний театр "Вавилон" презентує постановку за проектом "Рімейк", а співачка Tori Joy – пісню на основі книжки.

Проект "Щоденник. Re: make…" – це вже друга спроба практики колективного написання книжки багатьма авторами одразу, і схожа за концепцією з реалізованим і виданим у 2010 році проектом "Щоденник". Однак, упорядники наголошують, що даний проект є більш зрілим і цікавішим, бо включає в себе, крім молоді, цілу когорту сучасних письменників: Олега Короташа, Дмитра Лазуткіна, Максима Кідрука, Любка Дереша, Владислава Шубєнкова, Павла Коробчука, Ірину Цілик, Богдану Матіяш, Альбіну Позднякову, Галину Крук, Світлану Богдан, Ірину Шувалову.

Потрапити до проекту теж було непросто – учасники проходили відбір у експертів, серед яких були Ірен Роздобудько та Андрій Кокотюха. Вони дали шанс 73 учасникам, а чи оправдали учасники очікування експертів? Дізнавайтеся 20 лютого 2013 року.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Русаков Сергій

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні