Концерт чеського гурту Deši (діджеріду та саксофон)

Цей чеський дует поєднує саксофон з австралійським діджеріду, проте "діджеріду+саксофон" — надто спрощена формула для Deši. Йдеться про діалог між народною та академічною музичними традиціями, між деревом та металом, між чоловіком та жінкою. Проект легко мігрує від джазу і фанку до етнічної музики.

Особливість Deši криється також в їхньому підході до гармонії. Якщо в більшості проектів за участю діджеріду цей інструмент відіграє скоріше ритмічну функцію або взагалі застосовується майже як перкусія, тут він є повноправним учасником композиції, взаємодіючи з духовими чи струнними на тембральному і тональному рівні, складаючи цілісний діалог мелодії та подиху.

Діжеріду треба читати в множині — Лукаш Пільнай, що навчався Європі, Індії та Великобританії, є знаним майстром з виготовлення обертонових інструментів — бере на гастролі цілу колекцію власних творінь. Єва Жижковська віддає перевагу баритон-саксофону і кларнету.

Дует відомий українській аудиторії по фестивалю "АртПоле’2012". Цього року "АртПоле" підхоплює естафету європейського туру Deši, щоб нагадати незабутню атмосферу музичного свята в Унежі й запросити на наступний п’ятидобовий арт-нон-стоп. Зустрічайте Deši в березні!
Партнер проекту: Чеський центр.

Вхід:
60 грн. – передплата
80 грн. – день концерту

Місце:
Паб-бібліотека "Бабуїн"

Лектори:
Без лектора

Вартість:
60-80 грн.

Реклама:

Головне сьогодні