Кінопоказ: психологія фондового ринку. "Floored" Джеймса А. Сміта

Добірку фільмів "Психологія фондового ринку" розпочинає сучасна стрічка "Floored" Джеймса А. Сміта (США, 2009, 77 хв.), яка вже встигла стати класикою в середовищі фондовиків. Хто такі трейдери? Чому вони своїм світосприйняттям та світоглядом справляють враження, ніби вони з іншої планети? Як воно, одним натиском кнопки чи вигуком ціни розпоряджатися неймовірними коштами, переживати запаморочливі злети та болячі падіння?

Назва фільму "Floored" походить від англійського слова "floor" — торгового майданчика, на якому торговці вигукують пропозиції щодо купівлі та продажу та укладають угоди безпосередньо контактуючи один з одним — на відміну від системи електронних торгів. Власне "Floored" можна перекласти як "безмежно відданий торгівлі" або, сленгом, "приголомшливий". Фільм майже повністю складається з інтрев’ю з трейдерами на голосовому ринку, які сьогоді "зникають як вид": молодими та похилого віку, успішними та невдахами, авантюристами та розсудливими, тверезими та, навіть, дещо сп’янілими.

Доповненням цього вечора стане перегляд вибраних епізодів з культового — принаймні, в середовищі американських фінансистів — фільму "Open Outcry" (з анл., голосовий ринок, реж. Джон Елс. США, 2000). Неігрова стрічка змонтована з подій на Чикагській товарній біржі та інтерв’ю з торговцями голосового ринку.

На жаль, локалізація цих фільмів відсутня, тому ми вимушені переглядати його англійською мовою без субтитрів, проте в разі необхідності ми можемо забезпечити переклад найважливіших епізодів впродовж перегляду та підбити підсумок основних ідей по завершенні показу.

Після перегляду обговорення.

Гарного вечора і до зустрічі!

Місце:
Кіноклуб Києво-Могилянської академії

Лектори:

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні