Лекція Даніеля Музичука "Саунд-експерименти на перетині з візуальним мистецтвом"

29 березня 2013 року в рамках проекту "Нова художня школа: медіа-арт для практиків" відбудеться лекція "Саунд-експерименти на перетині з візуальним мистецтвом. Від 1960-х і до сьогодні".

Лекція Даніеля Музичука буде присвячена різноманітним художнім експериментам, створеним на межі саунд арту та візуального мистецтва у Польщі з часів Відлиги. Минулого року автор представив у своєму кураторському проекті "Sounding the Body Electric" (разом з Девідом Кроулі) власний погляд на розвиток ігнорованого до цього часу періоду у Східній Європі, коли технології уможливили нові підходи до інтердисциплінарності у художній сфері. Ці втрачені десятиліття сьогодні стають контекстом для нових художніх практик Конрада Смоленського, Катажини Краков’як, Анни Зарадни і Кшиштофа Топольського.

Даніель Музичук – один із кураторів Польського павільону 55ї Венеційської бієнале (разом з Агнєшкою Піндерою). Зараз він є співробітником Музею мистецтва у Лодзі (Muzeum Sztuki), арт-інституції, що впорядкувала один з найкращих архівів польського медіамистецтва.

Саунд-арт (або звукове мистецтво) – вид міждисциплінарного мистецтва, що часто у своєму створенні послуговується сучасними технологіями. Для саунд арту важливим є простір "розміщення" звукового/музичного твору – архітектурна споруда, ландшафт тощо.

Вхід вільний (за попередньою реєстрацією).

Місце проведення: червоний корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка, вул. Володимирська, 60, актова зала.

Місце:
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (головний корпус)

Лектори:
Музичук Даніель

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні