Концерт Napszyklat та Роберта Пєрніковські (Польща)

20 квітня в клубі "Простір" (пров. Бєлінського, 5) в рамках великого туру Україною та Молдовою відіграють єдиний концерт в Києві поляки Napszyklat ("Напшиклат"). Лідер гурту Роберт Пєрніковські також окремо представить свій сольний проект.

Napszyklat знаходиться у постійному пошуку та розвиває власний стиль. Гурт вже видав чотири альбоми, останній з яких – "Kultur Shock" – 2011 року. Їх музика балансує на межі експериментальної електроніки, нойзу, пост-дабстепу, хіп-хопу. Поєднання текстів і голосу Пєрніковського ніби світ з задзеркалля – сам в собі. "Napszyklat" вже давно виробив власний оригінальний музичний почерк, завдяки чому став одним із найцікавіших польських гуртів. Окрім цього Robert Piernikowski був визнаний одним з польських часописів як постать року (2012) в сучасній культурі Польщі.

"Щира музика багатоповерхівок, спальних районів і міст є поза будь-якими відомими принципами. Хмарочоси в сотні поверхів, райони, які знаходяться під пильним наглядом камер, і міста зі скла, сталі і хрому. Поруч із ними – "Napszyklat", щосекунди розвиваються і наповнюються, прагнучи до сценічної досконалості. Ці шамани ретельно проводять свої ритуали в тіні хмарочосів і блиску неонів", – пише poglos.aktivist.pl.

Гурт вже виступав з гастролями у Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині, Франції, Великобританії, Іспанії на США. На концертах “Napszyklat” завжди панує особлива атмосфера, а їхні трансові ритми заворожують, як велике і чітке виробництво, де все і всі – на своїх місцях.

Послухати:
http://napszyklat.bandcamp.com/
http://robertpiernikowski.bandcamp.com/

Відео:
Napszyklat – http://youtu.be/unQgFVt4hkI
Piernikowski – http://youtu.be/DxvH7icfqV0

Місце:
Клуб "Простір"

Лектори:
Без лектора

Вартість:
60 грн.

Реклама:

Головне сьогодні