Концерт експериментального Project Trio (США)

Посольство Сполучених Штатів Америки в Києві за участю джазового клубу "Джезва" презентує до уваги київського слухача ексклюзивну музичну суміш на перетині стилів і світоглядних концепцій, неймовірний за своєю енергетикою музичний колектив Project Trio.

Project Trio — це незвичайне за своїм складом тріо (флейта, віолончель і контрабас), яке розширило межі камерної музики динамічним поєднанням класики, джазу, хіп-хопу та року. Їхні виступи захоплено сприймають глядачі різного віку в концертних залах, клубах і аудиторіях музичних закладів у всьому світі.

Перед тим, як отримати безліч відгуків в авторитетних журналах, таких як Downbeat Magazine, New York Times, Wall Street Journal, де відзначають привабливість гурту, його почуття гумору та бездоганну техніку, Project Trio здобули справжню зіркову славу на Ютубі.

У лютому 2007 року Грег Петілло виклав відео, де він заміксував бітбокс із флейтою у темі "Beatboxing flute inspector gadget remix". Відео миттєво отримало вірусний ефект та зібрало більше 26 млн. переглядів. Наразі гурт має більше 71 млн. переглядів і 78 000 підписників та є одним з найбільш спостережуваних інструментальних ансамблів в інтернеті.

Музиканти Project Trio грають більш ніж 70 концертів на рік для шанувальників різного віку по всьому світу. Їхній насичений гастрольний графік доповнює активна діяльність у сфері музичної освіти, надихаючи нове покоління на любов до музики та відвідування концертів.

ВІДЕО ДНЯ

У 2012–2013 роках Бюро освіти та культури держдепратаменту США залучило Project Trio до участі у сезонах американської музики за кордоном. Відтак тріо проїде по всій території колишнього Радянського Союзу, щоб представити свій оригінальний "флейтобітбокс" на концертах, майстер-класах, майстернях та джем-сейшенах з місцевими музикантами.

Склад гурту:
Грег Петтілло — флейта
Ерік Стівенсон — віолончель
Пітер Сеймур — бас

Офіційний сайт гурту: whatisproject.org.


В Києві музиканти зіграють повноцінний сольний концерт, а також джем з українськими музикантами.

Джем-сешн:
20 травня о 22:00
Клуб "44"
вул. Хрещатик, 44б

Ціна входу: 30 грн. Для музикантів, які будуть брати участь у джемі, вхід вільний.

Концерт:
21 травня о 20:30
"Atmasfera 360" (Київський планетарій)
вул. Велика Васильківська, 57/3
м. "Олімпійська"

Ціна квитків: 150, 100, 80 грн.

Квитки можна придбати в касах "Atmasfera 360".
Довідки: +380 (44) 229 01 93.

Місце:
Atmasfera 360

Лектори:
Без лектора

Вартість:
80–150 грн.

Реклама:

Головне сьогодні