Зустріч з Юрієм Винничуком та Андрієм Курковим

Книгарня "Є" та видавництво "Фоліо" запрошують на зустріч з Юрієм Винничуком та Андрієм Курковим, яка відбудеться в понеділок, 27 травня.

У рамках зустрічі письменники говоритимуть про свої книги, відповідатимуть на запитання читачів, проведуть автограф-сесії, та поділяться творчими планами на майбутнє.

Андрій Курков – журналіст, письменник-сценарист (за його сценаріями знято 18 документальних і художніх фільмів), автор понад двох десятків книг. Його твори перекладені 34 мовами, зокрема англійською, німецькою, французькою, іспанською, голландською, японською, турецькою та іншими. Курков – один із двох десятків письменників пострадянського простору, чиї книжки потрапили в топ-десятку європейських бестселлерів. Він визнаний в Європі сучасним російськомовним письменником № 1.

Юрій Винничук – письменник, поет, драматург, літературний діяч. Живе і працює у Львові. Роман Юрія Винничука "Танго смерті", переможець конкурсу "Книга року BBC-2012", отримав нагороду від громади свого рідного міста – відзнаку "Золотий герб Львова" і став, поза сумнівом, однією з найгучніших літературних подій минулого року.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

ВІДЕО ДНЯ

Лектори:
Курков Андрій,Винничук Юрій

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні