Презентація книжки "Мерлін, Супермен і Гаррі Поттер: конструювання нематеріального в масовій культурі"

Книгарня "Є" та видавництво "Спадщина — Інтеграл" запрошують на презентацію книжки Георгія Почепцова "Мерлін, Супермен і Гаррі Поттер: конструювання нематеріального в масовій культурі", яка відбудеться 10 червня.

У книжці висвітлюються особливості конструювання нематеріального світу. Особливу увагу приділено конструюванню в сфері економіки уяви чи бажань, де функціонує розважальний дискурс. Детально розглянуто такі найуспішніші західні телесеріали, як "Мерлін", "Гра престолів" та "Торчвуд".

Сучасні держави конструюють також свої соціальні системи на базі оперування з розважальним дискурсом. Важливі інструментарії цього знаходяться в інформаційному і віртуальному просторах. Саме в них, а не в фізичному просторі, все більше часу проводить сучасна людина.

Для широкого кола читачів, які цікавляться соціальними науками, а також для викладачів і студентів факультетів журналістики, філософії, політології і соціології.

Георгій Почепцов – професор, фахівець з теорії масових комунікацій, письменник, журналіст. Автор більш як п’ятдесяти наукових книжок на теми інформаційних воєн, стратегії, теорії комунікації та PR (серед них — "Від Facebook’у і гламуру до WIKILEAKS: медіакомунікації"). Також знаний як письменник жанру фентезі. Очолював кафедру міжнародних комунікацій та зв’язків з громадськістю в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка та кафедру інформаційної політики в Національній академії державного управління, працював керівником Управління стратегічних ініціатив Адміністрації Президента України. Є членом Спілки письменників і заслуженим журналістом України. Читав лекції в університетах Австрії, Болгарії, Вірменії, Греції, Естонії, Китаю, Латвії, Литви, Німеччини, Росії та США. Серед його наукових зацікавлень — феномен "кольорових революцій", теорія інформаційних війн, стратегії та маркетинг.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Почепцов Георгій

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні