Заняття для дітей "Бінарна опозиція Схід-Захід" в рамках програми "Оглядаємо – Розмовляємо"

У суботу, 6 липня, о 14:00 PinchukArtCentre запрошує дітей віком від 10 до 12 років взяти участь у занятті циклу "Базові категорії сучасного мистецького дискурсу Китаю" на тему "Бінарна опозиція Схід-Захід" в рамках освітньої програми "Оглядаємо – Розмовляємо".

Учасники заняття дізнаються про історію взаємовідносин між Сходом та Заходом як двома протилежними світами. Невеликий екскурс в історію допоможе юним відвідувачам збагнути відмінності між східним та західним світоглядом, а також познайомить їх з прикладами культурних взаємовпливів опозиційних сторін світу. Творче завдання наприкінці заняття сприятиме закріпленню знань з розглянутої проблематики.

Заняття проведуть гід PinchukArtCentre Людмила Буланова та художниця Марія Куликівська.

Захід розпочнеться о 14:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації.

Максимальна кількість дітей у групі складатиме 10 учасників. Реєстрація обов’язкова.

"Оглядаємо – Розмовляємо" – освітня програма для дітей віком від 10 до 12 років, в рамках якої юні відвідувачі арт-центру беруть участь у спеціальних екскурсіях-дослідженнях, спрямованих на поглиблення розуміння творів мистецтва.

Розклад занять "Оглядаємо – Розмовляємо":

20 липня, 3 серпня, 17 серпня, 31 серпня, 7 вересня, 14 вересня, 21 вересня, 28 вересня, 5 жовтня.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису, будь ласка, звертайтесь за телефоном +380 (44) 590 08 58 або е-mail: [email protected].

Зареєстровані учасники заходу допускаються в арт-центр без черги.

Місце:
PinchukArtCentre

Лектори:
Буланова Людмила,Куликовська Марія

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні