Заняття для дітей "Науково-технічний прогрес" в рамках програми "Оглядаємо – Розмовляємо"

У суботу, 20 липня, о 14:00 PinchukArtCentre запрошує дітей віком від 10 до 12 років взяти участь у занятті циклу "Базові категорії сучасного мистецького дискурсу Китаю" на тему "Науково-технічний прогрес" в рамках освітньої програми "Оглядаємо – Розмовляємо".

Якими є зв’язки між мистецтвом та наукою? Чи можна провести межу між наукою у мистецтві та мистецтвом у науці? Як новітні науково-технічні досягнення змінюють зміст, тематику, методи та результати художнього процесу? Заняття допоможе дітям знайти відповіді на ці та інші питання, пов’язані із впливом науково-технічного прогресу на світ мистецтва. У свою чергу, творче завдання сприятиме реалізації набутих знань у власних творчих доробках.

Заняття проведуть гід PinchukArtCentre Людмила Буланова та художниця Марія Куликівська.

Захід розпочнеться о 14:00 на 2-му поверсі арт-центру біля стійки інформації.

Максимальна кількість дітей у групі складатиме 10 учасників. Реєстрація обов’язкова.

ВІДЕО ДНЯ

"Оглядаємо – Розмовляємо" – освітня програма для дітей віком від 10 до 12 років, в рамках якої юні відвідувачі арт-центру беруть участь у спеціальних екскурсіях-дослідженнях, спрямованих на поглиблення розуміння творів мистецтва.

Для отримання додаткової інформації та попереднього запису, будь ласка, звертайтесь за телефоном +380 (44) 590 08 58 або е-mail: [email protected]. Зареєстровані учасники заходу допускаються в арт-центр без черги.

Місце:
PinchukArtCentre

Лектори:
Буланова Людмила,Куликовська Марія

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні