Презентація роману Юрія Макарова "За чверть десята"

Книгарня "Є" та видавництво "Нора-Друк" запрошують на зустріч з Юрієм Макаровим та презентацію книжки "За чверть десята". Зустріч відбудеться у п’ятницю, 4 жовтня.

Юрій Макаров – журналіст, телеведучий, документаліст. Закінчив Київський університет ім. Т. Шевченка, викладав французьку в Київській консерваторії ім. П. Чайковського. Працював на радіо та телебаченні. Зокрема був ведучим програм "Сніданок з 1+1", "Спецпроєкт Юрія Макарова", "Імперія кіно", "Документ", "Культурний фронт", "Цивілізація" та "Цивілізація 2.0". Восени 2007 року очолив журнал "Український тиждень", де зараз веде авторську колонку.
Автор документального серіалу "Мій Шевченко" та книжок: "Культурний шар", "Листи до незнайомки", "Геній місця".

Про книжку "За чверть десята":
Самотній викладач іноземних мов, поліглот і бонвіван, раптом помічає, що всі його машинальні й ненавмисні прокльони матеріалізуються з дивовижною буквальністю. Ця обставина, як і поява в його житті юної розкутої жінки, змушують головного героя роману проаналізувати своє минуле і спробувати підбити попередні підсумки життя. Дія відбувається у впізнаваних декораціях сучасної столиці України.

Місце:
Книгарня "Є" на "Золотих воротах"

Лектори:
Макаров Юрій

Вартість:
Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні