Знамениті джазмени Джошуа Редман і Джоуі Кальдераццо вперше виступлять в Україні

Джазовий вечір, що складатиметься з двох відділень, пройде 26 жовтня 2013 в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац). Початок концерту о 19:00.

Виступи Joshua Redman Quartet і Joey Calderazzo Trio покликані компенсувати любителям імпровізаційної музики вимушене переформатування міжнародного фестивалю Jazz in Kiev, раніше запланованого на 25-27 жовтня. Проведення масштабного джазового свята на рівні, гідному української столиці, цього року виявилося неможливим з фінансових причин. А зниження планки, заданої попередніми фестивалями Jazz in Kiev, які щорічного проходили в жовтні, починаючи з 2008-го року, організатори вважають неповагою до публіки, яка звикла слухати джаз у виконанні музикантів найвищого рівня (від Ела Джерро і Майка Стерна до Дейва Холланда і Хербі Хенкока). У ситуації, що склалася, скорочення традиційної триденної основної програми до концерту двох ансамблів, в яких грають найяскравіші представники сучасної світової джазової сцени, вбачається найкращим виходом .

Олексій Коган, арт-директор Jazz in Kiev: "Шостий міжнародний неФестиваль Jazz in Kiev 2013. Саме таке формулювання прийшло нам в голову, коли стало зрозуміло, що цього року буде важко провести три дні фестивалю з музикантами, рівень яких відповідає очікуванням любителів джазу. Але, як відомо, "тимчасові невдачі краще за тимчасові удачі", тому ми пропонуємо усім поставитися до ситуації так само іронічно, як і ми самі. І підтримати Jazz in Kiev, купивши квитки і прийшовши на концерт чудових музикантів, який відбудеться в рамках нашого неФестивалю".

Дворазовий номінант Греммі, видатний саксофоніст Джошуа Редман вперше виступить в Україні у складі власного квартету разом з піаністом Аароном Голдбергом (Aaron Goldberg), контрабасистом Ройбеном Роджерсом (Reuben Rogers) і барабанщиком Грегорі Хатчінсоном (Gregory Hutchinson). Знаменитий піаніст Джоуі Кальдераццо, відомий як завдяки сольним проектам , так і за участю в ансамблях Майкла Брекера і Бренфорда Марсаліса, також відіграє свій перший концерт в нашій країні разом з контрабасистом Орландо ЛеФлемінгом (Orlando LeFleming) і барабанщиком І-Джей Стріклендом (E.J. Strickland).

ВІДЕО ДНЯ

Концерту у Жовтневому палаці будуть передувати джазові заходи, зазвичай супутні фестивалю Jazz in Kiev. Любителі джазу відвідають кінопокази з Леонідом Гольдштейном (29 вересня , 6 і 12 жовтня) , відбудуться дитячий джазовий ранок з Олексієм Коганом (19 жовтня) у Мистецькому арсеналі та святковий джем за участю кращих українських джазменів у Будинку освіти і культури "Майстер Клас" (23 жовтня). У вересні - жовтні на радіо Nostalgie 99FM виходить цикл з восьми програм Олексія Когана (щовівторка о 21:00) . Заплановано й інші джазові події, детальну інформацію про які завжди можна знайти на сайті www.jazzinkiev.com

Ведучий неФестивалю - Олексій Коган.

Офіційний сайт неФестивалю: fest.jazzinkiev.com

Замовити квитки на неФестиваль можна за телефоном 095 111 55 77 або на сайтах www.jazzkassa.kiev.ua і www.parter.ua

Реклама:

Головне сьогодні