Благодійний аукціон на підтримку поранених бійців АТО

Сьогодні наша держава переживає найтрагічніші часи за всю історію своєї незалежності. На сході України гинуть наші співвітчизники, захищаючи Батьківщину від зовнішнього агресора.

Ми як ніколи розуміємо, що перемога можлива лише за умови консолідації усіх сил суспільства та колективної підтримки наших захисників.

Саме тому українська арт-спільнота (провідні київські музеї, галереї та інші культурні осередки) долучилися до загальноукраїнського руху, започаткувавши суспільну ініціативу "АРТ-ФРОНТ", основною метою якої є регулярне проведення благодійних мистецьких акцій, спрямованих на військову та медичну підтримку українських бійців, які перебувають в зоні АТО.

На торги буде виставлено колекцію зі 100 творів провідних вітчизняних художників, визнаних як в Україні так і за кордоном.

Основну та найбільш цікаву частину колекції аукціону складають роботи відомих сучасних майстрів: О. Животкова, Т. Сільваші, А. Криволапа, О. Ройтбурда, В. Ралко, М. Вайсберга, П. Макова, О. Аполлонова, О. Придувалової, А. Максименко, А. Тертичного, К. Проценко, К. Гнилицької, М. Мамсікова, І. Ісупова, А. Логова, Т. Гершуні, І. Гайдая, М. Дондюка та багатьох інших.

ВІДЕО ДНЯ

Стартові ціни на аукціоні будуть значно нижчими за естімейти, вказані в каталозі.

Всі зібрані під час торгів кошти буде направлено на сучасне протезування бійців, які стали інвалідами внаслідок смертоносних боїв на сході України.

Реклама:

Головне сьогодні