Фотовиставка Дмитра Богачука «Колірне поле»

Галерея Brucie Collections представляє творчість Дмитра Богачука – одного з найбільш відомих арт-фотографів України.

Дмитро Богачук – професійний фотограф, арт-критик і мистецтвознавець, який живе і працює у Вишневому, Київська область, випускник Національної Академії Культури і Мистецтв.

ВІДЕО ДНЯ

Дмитро відзначений критиками як талановитий молодий автор, чия творчість присвячена пейзажній фотографії. Автора відрізняє з'єднання лаконічності образів і м'яких, атмосферних колірних рішень, що створюють у глядача особливу споглядальний настрій.

Фотограф працює з областю універсальних спогадів, що належать всім і нікому. Тишу, яку вдається зафіксувати у своїх роботах Дмитру Богачуку, фактично можна почути. Світанкова гладь моря або зимовий пейзаж на його фотографіях здаються епізодом з давно забутого реального минулого чи сновидіння. Головна дійова особа його робіт – простір. М'яка пастельна гама наповнює його фотографії повітрям, роблячи їх майже невагомими. Розчинені в ранковому серпанку або сніжної хуртовини об'єкти – човен рибака, остови дерев, хмарочоси – потрібні лише для того, щоб глядач відчув нескінченну глибину ландшафту. Його техніка генетично наближається до китайського живопису.

За кілька років активної кар'єри Дмитро встиг стати учасником кількох помітних колективних виставок, його роботи виставлялися в Парижі, Києві та Москві. У 2011 році Дмитро Богачук став переможцем конкурсу концептуальної пейзажної фотографії в проекті Artlimited, Бордо, Франція, а в 2013 став фіналістом конкурсу Grant Uart в Парижі. Торік, у співпраці з Brucie Collections вийшла перша фотокнига Дмитра, до якої увійшли роботи автора, зроблені протягом останніх п'яти років.

Побачити і придбати вибрані фотороботи Дмитра Богачука шанувальники сучасного фотомистецтва зможуть в галереї Brucie Collections, починаючи з 26 лютого.

Місце: Галерея Brucie Collections (вул. Артема, 55б), Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні