Вистава «Альберт, або Найвища форма страти»

15 березня відбудеться вистава «Альберт».

Юрій Андрухович: «Вистава "Альберт" створена за моїм однойменним оповіданням, що колись увійде до збірки про видатних нечестивців усіх часів. У центрі нашого дійства – історія Альберта Вироземського, шахрая і злодія. Щоб уникнути смертної кари, він погодився віддати душу дияволу, але підписана кров'ю угода чомусь не спрацювала – й певного осіннього дня року 1641-го його було привселюдно спалено посеред львівської площі Ринок…» Ця вистава – гра слів, інтонацій, жестів, що виникає у відчайдушній, ризикованій і водночас гармонійній взаємодії письменника, що проявляється тут не лише як автор текстів, але і як співак, і як актор, з чудовими музикантами. Виставу доповнює тонка, іронічна, пронизлива графіка, що оживає під час вистави.

Уляна Горбачевська: «Новий вимір – музика, спровокована текстом… Графіка, фрі-джаз, література, традиційна музика, театр. Кожен прийшов у проект зі своєї території і розповів історію у свій спосіб. Як не дивно, це якраз і спрацювало. Ми творимо разом, взаємодіємо, але не змішуємось. якось так.»

Любов Якимчук: «Із середньовічного сюжету просвердлені «дірки» в сучасність (алюзії та натяки), комбіновані стилістично різні мелодії та пісні. Ця інтертекстуальність втягує у гру глядача, спонукаючи його до співтворчості… Після вистави публіка аплодує стоячи, катарсис пережили навіть ті, хто думав, що вже не здатен відчувати щось подібне від сучасного мистецтва»

Вартість: 90–290 грн.

Купити квиток.

Місце: Національна музична академія України ім. Петра Чайковського (вул. Архiтектора Городецького, 1-3/11), Лектори: Андрухович Юрій , Михайлюк Оля | Olya Mykhailiuk , Токар Марк | Mark Tokar , Вартість: 90–290 грн, Організатори: АртПоле

Реклама:

Головне сьогодні