Вистава «Антігона»

1 та 2 червня Центр науки та мистецтва DIYA на базі Національного центру «Мала академія наук України» запрошує на виставу «Антігона», постановка Люсі Береловіч за творами Софокла та Бертольда Брехта.

Після успішного спектаклю «Лукреція Боржіа» за п’єсою Віктора Гюго, молода, але вже досвідчена режисер Люсі Береловіч зацікавилася визначною жіночою театральною постаттю – Антігони. Після приїзду до Києва у квітні 2014 року та визначальною зустріччю з фрік-кабаре Dakh Daughters, ідея постановки «Антігони» стає очевидною для Люсі Береловіч. Для того щоб працювати з «найчеснішим створінням, яке колись жило на землі» (Геґель), для цієї постановки Люсі Береловіч обрала тексти з класичної літератури, а саме «Антігону» Софокла (441 р. до н.е.) та текст Бертольда Брехта (1948). Після майже місяця репетицій в одному з залів кіностудії ім. Довженко, десять українських акторів, серед яких відомі Dakh Daughters, і на додачу один французький актор, Тібо Лакруа, представлять надзвичайну історію Антігони під творчим керівництвом Люсі Береловіч. Цей красивий й водночас потужний спектакль представляє алегоричний образ цілої країни.

ВІДЕО ДНЯ

Люси Береловіч – французька постановниця, яка, спільно з Тібо Лакруа та групою акторів і музикантів, створила театрально-музичну трупу Les 3 sentiers. Люсі Береловіч є асоційованим режисером на двох національних сценах Франції, у містах Кан та Лімож.

Музика: Сильвен Жак.

Сценографія: Жан-Батист Беллон.

Освітлення: Віктор Ежиа.

Музика для хорів: Влад Троїцький, Dakh Daughters.

Український і російський переклад: Дмитро Чистяк, Наталія Зозуль і художній колектив.

За участю:

Dakh Daughters – хор.

Руслана Хазіпова – Антігона.

Тібо Лакруа – Тіресій.

Роман Ясіновський – Креонт, Етеокл.

Микита Сідтіков – Полінік, охоронець.

Олексій Кравчук – охоронець.

Актори Київського академічного Молодого театру:

Анатолій Маремпольський – Гемон.

Тетяна Луценко – Ісмена.

Вартість: 200 грн.

Місце: Центр науки та мистецтва «DIYA» (проспект Перемоги, 44), Вартість: 200 грн

Реклама:

Головне сьогодні