Концепт-зустріч «Книжкова версія»: Андрій Федорів

За кожною людиною стоїть складна історія становлення особистості. Історія прочитаних слів, які назавжди її змінили. Історія, яку варто почути.

«Книжкова версія» – це розмова про найпотаємніше – прочитані тексти та себе в них. Як під їх впливом формується світогляд, чому ті чи інші книжки свого часу переломлювали свідомість і як вдалося стати таким, яким ти є тепер. «Культурный Проект» та «Агентство Духовних Гастарбайтерів» 19 червня запрошують вас на першу концепт-зустріч – «Андрій Федорів. Книжкова версія». Маркетолог №1 в Україні розкаже про себе у словах та римах. «Книжкова версія» – це концепт-зустрічі, які розкажуть про формування сильних особистостей з вивороту. Андрій Федорів – голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції, найбільшої професійної асоціації України в галузі реклами та маркетингу. Засновник міжнародної маркетингової компанії FEDORIV, яка створює і управляє брендами на ринках України, Росії, Казахстану, Німеччини , Британії, США, Сінгапуру та Прибалтійських країн. Кожної п’ятниці, 19:00, Освітня станція 31В1.

Організаційний внесок: 80 грн.

Місце: Освітня станція 31B1 (вул. Пушкінська, 31В1), Лектори: Федорів Андрій, Вартість: 80 грн, Організатори: Культурний Проект , Агенство Духовних Гастарбайтерів

Реклама:

Головне сьогодні