Презентація французького проекту La Blogoth

3 липня відбудеться презентація французького проекту La Blogothèque в Києві у рамках KyivMusicFilm. Як кажуть самі хлопці, за шість років, La Blogothèque змінив спосіб, в який люди відчувають музику.

La Blogothèque – це феноменальне представлення музики мовою кіно. За ці роки проект відзняв сотні живих виступів на вулицях Парижу, таких зірок як: Jack White, Arcade Fire, Bon Iver, R.E.M. , Foals, The National, Sigur Rós, The Kooks, Lykke Li та інших. Їхніх робіт чекають по всьому світу і такі гіганти, як французько-німецький канал ARTE, звертаються до них для спільної роботи над записом камерної презентації нового альбому Alt-J в Каплиці образотворчих мистецтв в Парижі.

Це найменш наративний з показів, що будуть проходити в рамках #KyivMusicFilm, та найменш схожий на документальне кіно про музику, але це зовсім інший погляд на музику та надзвичайно приємний людському оку та вуху.

Спеціально для презентації в Києві хлопці зробили авторську півторагодинну добірку відео-робіт. Тільки один показ.

#KyivMusicFilm – це рух легального кінотеатрального доступу до найцікавіших фільмів по музику, музикантів та всього, що пов’язано з цією тематикою. Проект ініційовано фестивалем Kyiv International Short Film Festival.

Купити квитки.

Подія в Facebook.

Місце: Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19), Вартість: 40 грн, Організатори: KyivMusicFilm

Реклама:

Головне сьогодні