Зустріч «Культура мейкерів»

19 серпня відбудеться зустріч з лондонським дизайнером Михайлом Обрізків, який поділиться своїм досвідом роботи та створення проектів в одному з лондонських Maker spaces та поговорить про культуру мейкерів вцілому.

Maker space – це креативний простір, що будується на принципах філософії DIY (Do it yourself – зроби сам), де люди працюють над своїми проектами, поділяючи інструменти, ресурси та знання. Тому такі креативні майданчики відіграють ключову роль у створенні комунікаційних хабів для генерування ідей та проектів за допомогою цифрових та традиційних крафтових інструментів.

ВІДЕО ДНЯ

Лондонский мейкер, дизайнер та засновник OpenDesignSchool.co.uk, Михайло Обрізків, поділиться своїм досвідом роботи у maker spaces, зробить короткий екскурс у історію та розповість, як завдяки впливу таких просторів змінюється освіта, економіка та суспільство, а також запрошує подискутувати щодо культури мейкерів в нашій країні.

В рамках лекції відбудеться презентація нового простору та освітньої платформи, яка включає в себе принципи DIY-культури і розвиває нову креативну інфраструктуру для створення соціально-культурних проектів та колаборацій на базі арт-заводу і коворкінгу Платформа.

Реєстрація обов'язкова. Вхід на зустріч безкоштовний. За власним бажанням, ви можете зробити благодійний внесок, щоб допомогти зібрати кошти на операцію молодій дівчині Христині, у якої в 22 роки виявили гострий лейкоз.

Сторінка допомоги Христині

Всі деталі та питання до організаторів: +380 (63) 964 06 98 або [email protected].

Місце: Арт-завод Платформа (вул. Біломорська, 1), Безкоштовно, Організатори: Niice

Реклама:

Головне сьогодні