Прем'єра фільму «Super Duper Alice Cooper»

28 серпня KyivMusicFilm презентує документальну автобіографічну стрічку про одного із найважливіших музикантів 70-х та всієї другої половини двадцятого сторіччя – Alice Cooper, під назвою «Super Duper Alice Cooper».

Як мало відомо про історію життя та творчості одного з засновників напрямку ShockRock, уродженця щедрого на музичні таланти Детройту, хресного батька панк-року, улюбленного heavy metal артиста всіх часів за версією The Rolling Stone Album Guide. Людини, яка фундаментально вплинула на такі музичні величини, як: Ozzy Osbourne, AC/DC, Pink Floyd, Elton John, Roxette Aerosmith, Iggy Pop та багатьох, багатьох інших.

ВІДЕО ДНЯ

Життя в нього було веселе, сповнене хаосу, рок-н-ролу, алкоголю, наркотиків та скандалів.

Автобіографічна стрічка, оповідачем у якій виступив сам Еліс Купер, розкаже неперевершену історію особистих та професійних злетів та падінь, зробить екскурс в історію 70-х та розкриє яскравий взірець одного із представників тієї плеяди самобутніх артистів, що вже давно зникла, успіх яких неможливо пояснити логікою, а їхні музичні доробки назавжди закарбовані в серцях меломанів.

Ось яскравий тому доказ, історія, як гурт Alice Cooper познайомились зі своїм менеджером, ще однією з невід’ємних персоналій музичного світу – Шепом Гордоном.

Розповідь Шепа Гордона:

«Я жив в готелі вже деякий час після переїзду в Лос Анджелес та займався розповсюдженням марихуани. Одного разу мій друг запитав мене:

- Якщо завтра прийде поліція і запитає тебе з яких грошей ти платиш за цей номер?- Я відповів: Я не знаю.Він запитав мене:- Ти єврей?- Так…- Тобі треба стати менеджером- Я нічогісінько не знаю про це!- В нас в підвалі живе гурт, що недавно переїхав з Детройту: «Alice Cooper», тобі треба зустрітися з ними!

Розповідь Alice Cooper:

«Коли ми прийшли і постукали в двері готелю, вони відчинилися і там була стіна з диму! Ми почали пробиратися через густий туман і побачили Дженіс Джоплін, далі Джима Морісона, а поруч Джимі Гендрікса і всі вони були укурені повністю, а в кутку з самокруткою сидів Шеп. "Ми потрапили в саме серце рок-н-ролу", "Він точно знає що робити" – подумали ми і вдарили по рукам того ж вечору!»

Купити квитки. Перші 300 квитків – 50 грн.

Місце: Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19), Вартість: від 50 грн, Організатори: KyivMusicFilm

Реклама:

Головне сьогодні