AU pop-up виставка

28 серпня о 19:00 фонд ІЗОЛЯЦІЯ відкриває AU pop-up виставку в рамках міжнародної програми резиденцій Architecture Ukraine. Ініційована та проведена ІЗОЛЯЦІЄЮ та архітекторами з Великобританії Крістсом Ернстсонсом та Ріком Роуботамом, програма Architecture Ukraine досліджує міський контекст Маріуполя.

AU pop-up виставка складається з інсталяцій, документальних відео, малюнків, прототипів, моделей і відео-проекцій. Спільна робота включає в себе дослідження і дані, зібрані резидентами проекту Architecture Ukraine.

ВІДЕО ДНЯ

Проект Architecture Ukraine був створений для підняття суспільної самосвідомості через фізичну та цифрову інтервенціію в місто, яке постраждало від нинішньої війни. Завданням учасників проекту – резидентів з різних країн – було оцінити проблему міста з боку, вивчити та зібрати дані за складовими урбаністичної агломерації, паралельно дослідивши соціальну «тканину» регіону. Адже розуміння глобального контексту є необхідним елементом для позитивної «зміни свідомості» жителів міста.

Учасники: Анна Балаш (Угорщина), Світлана Демченко (США), Франциско Лобо (Португалія) і Ромеа Муринов (Польща), Робін Коен (Німеччина) і Даніель Росалес (Німеччина), Фулко Трефферс (Нідерланди), Джастін Тайлер Тейт (США / Канада), Лючія Маффей (Італія), колектив METASITU (Ліва Дударєва (Латвія) і Едуардо Кассіна (Іспанія) і колектив wot tak (Ганна Бажанова (Киргистан), Марта Дьяченко (Україна), Митя Чуриков (Україна), Ерік Запєл (США).

Місце: Ізоляція. Платформа культурних ініціатив (вул. Набережно-Лугова, 8), Безкоштовно, Організатори: Фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Реклама:

Головне сьогодні