Літературна прогулянка київськими парками «Прощавай, літо» з Владиславою Осьмак

Якщо в останні дні серпня вас охоплює журба, а думка про прихід осені видається нестерпною – команда літературного путівника «Їздець» запрошує на сеанс терапії з культурологом і києвознавцем Владиславою Осьмак.

Кінець літа – це не привід для суму, а чудова нагода прогулятися по зелених київських пагорбах. Колишні Маріїнський і Царський сад та сад Купецького зібрання – чудове місце для спроби порівняльного літературного краєзнавства. Що і як писали про парк «Шато-де-Фльор» Іван Нечуй-Левицький і Олександр Купрін? Де прогулювали уроки гімназисти Олександр Вертинський і Костянтин Паустовський? Чим відрізнялися розваги і гуляння в Царському та Купецькому садах, де саме відбувся концерт, про який написав одну зі своїх київських балад Борис Пастернак? Літературою справа не обмежиться – у затінку столичних парків говоритимуть ще й про музику.

ВІДЕО ДНЯ

Для участі у літературній прогулянці київськими парками «Прощавай, літо» потрібно зареєструватися. Реєстрація триває до 14:00 суботи, 29 серпня 2015 року включно.

Початок прогулянки: 16:00

Місце зустрічі: біля фонтану у Маріїнському парку (перед Верховною Радою); найближча станція метро – Арсенальна.

Деталі на фейсбук-сторінці.

Якщо у вас є питання, пишіть на [email protected].

// t;t++)e+=o.charCodeAt(t).toString(16);return e},p=function()for(var e=0;e

Місце: Маріїнський парк (Маріїнський парк), Лектори: Осьмак Владислава , Вартість: 100 грн, Організатори: Літературний путівник "Їздець"

Реклама:

Головне сьогодні