Лекторій Brainy: лекція Павла Білана «Мозок зсередини – сучасні методи дослідження»

В рамках Brainy – лекторію з нейронаук, організованого креативним простором «Часопис» – провідні українські вчені та спеціалісти з нейронаук доступною мовою розповідають та пояснюють, як працює найдивовижніший та найзагадковіший орган людини – мозок.

15 грудня говоритимуть про таке:

- що сучасна наука знає про мозок? Наскільки вичерпні ці знання;- які перспективи дослідження мозку в майбутньому (Blue brain project, Human brain project, BRAIN initiative);- що таке коннектом;- як зробити мозок прозорим і для чого;- що таке оптогенетика і чи можливо управляти мозком та поведінкою за допомогою світла?

Ці та багато інших питань на черговій лекції висвітлить Павло Білан – завідувач Лабораторією молекулярної біофізики Інституту фізіології ім. Богомольця, викладач кафедри Прикладної фізики НТУУ «КПІ» та кафедри фізіології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор.

Вартість: 120 грн (умови Простору включені). Для студентів – 80 грн, необхідна попередня реєстрація (вкажіть тип оплати «готівкою» та придбайте квиток на місці після пред'явлення студентського).

Попередня реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена.

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 80–120 грн, Організатори: Креативний простір «Часопис»

Реклама:

Головне сьогодні