Вікенд найкращої соціальної реклами

В останній вікенд грудня, з 25 по 27 грудня, у кінотеатрі «Кінопанорама» буде представлена найкраща соціальна реклама за 2015 рік. До підбірки увійшли як переможці найвідоміших рекламних фестивалів, так і абсолютно нові ролики з яскравим емоційним забарвленням, зворушливі і провокаційні, які змусять кожного підскакувати від жаху, ридати та сміятися.

Соціальна реклама завжди розкривала найпотаємніші теми, примушувала глядача співчувати і замислюватися над своїм життям. У програмі будуть представлені ролики, присвячені актуальним сьогодні питанням: боротьбі з палінням і зловживанню алкоголю, екології і охороні довкілля, безпеці на дорогах, толерантності, пропаганді здорового способу життя, СНІДу, насильству в сім'ї і сімейним цінностям, прояву людяності та іншим.

Кожен сеанс Вікенду відкриватимуть українські рекламні експерти, які поділяться досвідом створення ефективних соціальних кампаній. Спікер першого дня, 25 грудня, Світлана Лобанова, креативний директор Smartica/Skillers розповість про соціальний проект для UNICEF Україна, з яким команда агенції отримала срібло, бронзу і шорт-лист Effie Awards Ukraine 2015, а також про світовий тренд digital-проектів. Спікери інших днів будуть оголошені пізніше.

Також упродовж Вікенду у фойє кінотеатру буде представлена найкраща друкована соціальна реклама зі всього світу.

Вартість: передпродаж – 50 грн, у день заходу – 60 грн. Кількість місць обмежена.

Купити квитки.

Подія на фейсбук-сторінці.

Місце: Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19), Вартість: 50–60 грн, Організатори: Kyiv International Social Advertising Festival

Реклама:

Головне сьогодні