Публічна дискусія Ярослава Ажнюка і Павла Башмакова про технологічні тренди наступного десятиріччя

28 грудня у «Часописі» говоритимуть про технологічні тренди наступних 10 років з Ярославом Ажнюком і Павлом Башмаковим, які живуть та працюють між Києвом і Кремнієвою Долиною. Мова піде про штучний інтелект, автономний транспорт, дрони, освоєння космосу, bitcoin, доповнену реальність, революцію в освіті та інші сфери, у яких «software eats the world».

Ярослав Ажнюк, співзасновник Petcube: «Я народився і виріс у Києві, а останні два роки живу і працюю в Сан Франциско, комунікуючи з командами у Києві і Шеньжені. Це дозволяє добре відчувати, чим живе технологічна столиця світу і водночас розуміти, що Київ цілком може претендувати на світове лідерство у окремих сферах. Хочеться поговорити про те, як і які технології цікаво розвивати в Україні у наступні 5–10 років».

Павло Башмаков, співзасновник Stanfy: «Вже понад 10 років ми займаємося програмною розробкою для замовників з усього світу, в тому числі з Долини. Хочеться поділитися тим, що ми бачимо, уявити, яким може бути майбутнє і які можливості для побудови технологічних бізнесів є в Україні сьогодні. Якщо вдасться не лише пояснити останні технологічні тренди і те, як вони змінять світ на концептуальному рівні, але і надихнути з десяток підприємців на дуже конкретні проекти – ми будемо неймовірно щасливі».

Подія пройде у форматі публічної дискусії з відкритим мікрофоном для питань і коментарів із залу.

Вартість: 100 грн (умови Простору включені). Для студентів: 50 грн (за пред’явленням студентського квитка). Оплата на місці.

Попередня реєстрація обов’язкова.

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 50–100 грн, Організатори: Креативний простір «Часопис»

Реклама:

Головне сьогодні