Public Science: «Вакцинація: корова, що рятує?»

18 січня у креативному просторі «Часопис» відбудеться перша лекція нового сезону проекту Public Science. Для першої цьогорічної зустрічі обрали одну з найбільш цікавих, контроверсійних і обговорюваних тем нашого соціуму – говоритимуть про вакцинацію.

Більш ніж 200 років люди з успіхом використовують принципи вакцинації для боротьби із різними формами захворювань. Завдяки вакцинації люди не зіштовхуються із віспою, поліоміелітом та деякими іншими хворобами, що лютували у минулому. Але в сучасних медіаджерелах все частіше виникають спалахи занепокоєння та перестороги стосовно вакцинації та вакцин, що використовують тепер. Лунають також заклики до відмови від вакцинації, тощо. Чим же зумовлені ці сумніви?

Розібратись без жодних наукових спекуляцій у тому, що таке вакцинація, який її принцип, які вакцини бувають, та чи треба її боятися, нам допоможе добре відомий аудиторії Public Science Дмитро Мальцев, к. м. н., заступник директора Інституту Імунології НМУ Ім. Богомольця. Людина, чиї лекторські та професійні таланти не викликають жодних сумнівів.

На лекції ви дізнаєтесь:

- що спільного між коровами та вакцинацією;- що таке вакцинація з точки зору імунобіології;- який ії принцип та які її досягнення;- чого треба остерігатися при проведенні вакцинації та які є метричні принципи;- які існують типи вакцин, що таке «добра» та «погана» вакцини?

Відповіді на ці та багато інших питань ви дізнаєтесь на лекції.

Вартість: 120 грн (умови Простору включені).

Попередня реєстрація обов’язкова. Кількість місць обмежена.

Якщо у вас виникли питання, звертайтесь: [email protected], +380 (63) 964 06 98.

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 120 грн, Організатори: Креативний простір «Часопис» , Public Science

Реклама:

Головне сьогодні