Відкриті зустрічі «Too smart brunches»

20 лютого організатори освітньої ініціативи Creative Management Camp запускають спецпроект Too Smart Brunches – відкриті зустрічі, присвячені культурі, підприємництву, проектному менеджменту, дизайну та креативній економіці. Глобальна трансформація поведінки, комунікацій та бізнесу сприяють розвитку навіть найнеймовірніших ідей в успішні бізнес-проекти, які допомагають суспільству і містам вдосконалюватися. Тому Too Smart Brunches виділили кілька важливих тем, на які варто звернути особливу увагу. Ми поговоримо про те, як задовольнити запит спільноти на підприємців і менеджерів майбутнього та чому вчитися креативному менеджменту важливо саме зараз.

Протягом двох вікендів – 20 лютого і 27 лютого, відбудуться перші спеціальні зустрічі Too Smart Brunches, в рамках яких ментори освітнього курсу для менеджерів культури і міських підприємців Creative Management Camp 2.0 поділяться набутими знаннями в області дизайн-мислення і комунікацій, проектного менеджменту та фандрайзингу для культурних проектів.

Лекції Too Smart Brunches будуть корисні фахівцям творчих професій, маркетологам, менеджерам культури, міським підприємцям, соціальним активістам, організаторам заходів, а також тим, хто хоче більш поглибленого розуміння різних аспектів підприємництва, кураторських практик і організації заходів.

Too Smart Brunches – це лише частина необхідних знань, з яких складається тримісячний комплекс-практикум для менеджерів культури і міських підприємців Creative Management Camp 2.0. Програма пройде в коворкінгу Платформа з 1 березня по 28 травня. Детальніше про курс.

20 лютого з 14:00 до 16:30 лекція «Культурний менеджмент: пошук фінансування – як, коли і з ким?». Спікери:- Ольга Тихонова, консультант арт-директора і керівник дослідницької платформи PinchukArtCentre, ex-керівник освітньої та публічної програми арт-центру; незалежний куратор освітніх програм і дослідник освітнього повороту (educational turn);- Ксенія Харченко, менеджер культури, Polish Institute in Kyiv.

27 лютого з 14:00 до 17:00 лекція «Design Thinking vs. Design Doing» – про дизайн мислення при розробці проекту. Спікери:- Ярослав Белінський, дизайнер, громадський активіст, експерт з корпоративної айдентики і візуальних комунікацій, засновник і арт-директор дизайн-бюро SuperGraphica. Співорганізатор ГО «Конгрес активістів культури»;- Євген Семененко, культуртрегер, художник, дизайнер, куратор дизайн програм, лектор і реформатор дизайн руху.

Вартість участі: 1 бранч – 120 грн, 2 бранчі – 200 грн.

Кількість місць обмежена, необхідна реєстрація.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: Prostir 86 (вул. Малевича, 86), Вартість: 120–200 грн, Організатори: Niice

Реклама:

Головне сьогодні