Found in Kyiv: лекція про Гео Шкурупія

У четвер, 3 березня, о 19:00 лекторій про видатних людей Києва «Found in Kyiv» запрошує познайомитися з дев’ятнадцятирічним вундеркіндом і королем футуропрерій Гео Шкурупієм.

Його життя – це історія київського футуризму. Перші публікації в авангардних виданнях, перші збірки віршів, які чомусь називалися «вітринами», перші пригодницькі оповідання і перший експериментальний роман. «Глобус» – перший ілюстрований щомісячний журнал, Асоціація панфутуристів – перша масова літературна організація в Україні. «Семафор у майбутнє», «Катафалк искусств», «Бумеранг» і «Зустріч на перехресній станції» – це все було в Києві. Так само як комуна на Пріорці в садку художника Красицького і журнал «Авангард-альманах» на нинішній вулиці Городецького.

Лектор: літературознавець, дослідниця українського авангарду, науковий працівник Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України Ярина Цимбал.

Вартість: 100 грн. Для студентів і пенсіонерів – 50 грн.

Реєстрація.

Якщо у вас є питання, пишіть на [email protected].

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Cultprostir Hub (вул. Богдана Хмельницького, 7), Лектори: Цимбал Ярина, Вартість: 50–100 грн, Організатори: Літературний путівник «Їздець»

Реклама:

Головне сьогодні