Тренінг Profi «Писати просто: як навчитися писати цікаві статті»

Вміння ясно і легко викласти свої думки «на папері» є досить рідкісним сьогодні. Але безперечно, для успішної реалізації в багатьох професіях воно дає додаткові бонуси. Так, наприклад, PR, маркетинг, журналістику не можна уявити без досвіду добре писати. Також це вміння важливе у випадку, якщо ви керівник і збираєтеся займатися своїм PR у ЗМІ (писати колонки, давати інтерв'ю, тощо). Втім, кожен серед нас, хто планує успішно розвиватися у своїй професії, як мінімум, повинен вміти викладати свої думки в статтях на професійну тематику.

Про що піде мова 11 березня?

Навіщо вчитися писати? Кому це вміння необхідне?

Як почати, якщо ніколи не писав: мотиваційні техніки.

Жанри написання і їх особливості.

Структура статті: від заголовка до інфографіки.

Прості правила написання.

Правила редагування.

Кому буде корисна лекція: журналістам-початківцям, блогерам, PR-фахівцям, маркетологам, керівникам.

Уляна Куликова – тренер і консультант з 7-річним досвідом. Засновник і керівник бізнес-школи Profi. Керівник проекту про стиль Profi Fashion. Колумніст журналу Forbes, Сегодня та інших численних бізнес-порталів.

Ірина Чернявська – експерт з комунікацій, тренер бізнес-школи Profi. Професійний журналіст з великим досвідом роботи в провідних ЗМІ України. Багаторазовий переможець міжнародного конкурсу «Премія ділових кіл PRESSзвание». Автор численних публікацій на професійні теми.

Вартість участі: 200 грн (умови простору включено).

Придбати квиток необхідно заздалегідь за посиланням.

Матеріал розміщено на правах реклами

Місце: Креативний простір «Часопис» (вул. Льва Толстого, 3), Вартість: 200 грн, Організатори: Креативний простір «Часопис»

Реклама:

Головне сьогодні