Презентація книжки Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва»

7 квітня о 19:00 відбудеться київська презентація книги володарки літературного Нобеля 2015 року Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва: Хроніка майбутнього». Видавничий Дім «Комора» підготував книгу до друку в українському перекладі Оксани Забужко. Авторка внесла значні зміни та доповнення до попередньої редакції тексту, який отримав друге «народження» і в оновленому вигляді презентується вперше:

«Перше видання цієї книжки – під заголовком "Чорнобиль: Хроніка майбутнього" – вийшло друком у 1998 році… І протягом цілого того десятиліття Світлана Алексієвич продовжувала й далі працювати над книжкою: записувала нові інтерв’ю, вводила в чергові видання нових героїв – кого з монологом, кого з реплікою, – додавала й викреслювала, дописувала й переписувала, так що книжка з роками росла й мінялася, як окрема жива істота. Коли, після всіх "нобелівських" дзвінків-розмов-привітань, ми погодилися з пані Світланою на тому, що слід її в Україні перевидати, я, на свій подив, зустрілася з зовсім іншою книжкою, ніж 18 років тому. Принаймні, читалася вона цим разом геть інакше» (З передмови Оксани Забужко).

Глядачі матимуть унікальну можливість спостерігати наживо яскравий діалог двох письменниць світового рівня, поставити питання, придбати книгу та взяти автографи.

Вхід – за попередньою реєстрацією, або за тел.: +380 (44) 594 10 63.

Місце: Дім освіти та культури «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16a), Лектори: Алексієвич Світлана , Забужко Оксана, Безкоштовно, Організатори: Дім освіти та культури «Майстер Клас»

Реклама:

Головне сьогодні