Конференція з фандрейзингу Raise It

14 квітня зберуться досвідчені фандрейзери, маркетинг-директори великих компаній, організатори фестивалів, інвестори, грантодаючі організації та фонди, щоб поділитися досвідом у залученні грошей під комерційні та соціальні проекти в рамках практичної конференції з фандрейзингу Raise It.

На сьогоднішній день в Україні актуальна проблема залучення ресурсів для реалізації комерційних і соціальних проектів. Для якісного втілення в життя перспективних ідей дуже часто не вистачає досвіду, пошуку засобів і розуміння того, що якісний проект може залучити будь-яку кількість ресурсів. Це призводить до зниження рівня планки проектів або відмови від їх реалізації. У той же час компанії готові вкладати кошти в гідні проекти, які допоможуть досягти цілей компаній.

Програма конференції буде розділена на два потоки: комерційний і соціальний. У комерційному потоці експерти поділяться досвідом залучення спонсорських грошей (маркетинг директори найбільших компаній, організатори відомих фестивалів), залучення грошей від краундфандингових платформ (Kickstarter, Спільнокошт), роботи з інвесторами. У соціальному потоці будуть розкриті теми залучення коштів неприбутковими громадськими організаціями, залучення грантів та приватних інвестицій для створення ЗМІ та інших соціальних проектів, досвід виділення коштів грантодаючими організаціями.

Серед тих, хто вже підтвердив свою участь (список доповнюється, всього очікується 26 спікерів): Red Bull, Don't Take Fake, VIRUS Music, Run Ukraine (Kyiv Health Marathon), Z-games, інтернет журнал Platforma, Hromadske, екс-керівник AIN.UA, фонд Генриха Бьолля, JCI , City Art та інші успішні фандрейзери.

Слухачі дізнаються:

- як реалізувати проект при мінімумі фінансових і матеріальних вкладень, що для цього потрібно;- в яких проектах зацікавлені компанії і на що вони звертають увагу;- особливості фандрейзингу в умовах українського ринку;- конкретні рекомендації та прийоми залучення коштів, які дійсно працюють.- як залучати спонсорів і партнерів в свої проекти;- як працювати з благодійними фондами, великими компаніями;- як вести ефективний нетворкінг;- як знаходити ЛПР (або потрібних людей) в компанії;- як складати партнерські пропозиції;- як вести переговори.

Кому це буде цікаво:

- організаторам заходів (ті, хто залучає спонсорів під проекти);- представникам некомерційних організацій (ті, хто залучають гранти під соц.проекти);- представникам медіа (ті, хто залучає гранти під реалізацію ЗМІ);- підприємцям, які шукають інвесторів під реалізацію бізнес-ідей;- потенційним користувачам краудфандингових платформ;- інвесторам, які шукають цікаві бізнес-ідеї для подальшого інвестування;- маркетинг директорам і бренд менеджерам великих компаній.

Деталі на сайті. Стежити за новинами конференції можна на фейсбук-сторінці.

Купити квитки.

Місце: Торгово-промислова палата України (вул. Велика Житомирська, 33), Вартість: 490 грн

Реклама:

Головне сьогодні