Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

З 20 по 24 квітня відбудеться справжній кіномарафон, адже Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF2016) підготував масштабну програму актуального короткого метру. Близько 250 фільмів з 70 країн світу, покази просто неба, вже традиційна кіношкола, події для представників кіноіндустрії та прекрасний весняний настрій – все це у програмі цьогорічного ювілейного #KISFF.

Основною локацією фестивалю стане кінотеатр «Кінопанорама», частину програми прийме кінотеатр «Ліра», а покази просто неба – літній амфітеатр «Ракушка» в Маріїнському парку.

ВІДЕО ДНЯ

Програма фестивалю складається з більше ніж 35 фестивальних сеансів. Окрім основної конкурсної програми, на глядачів чекає багато цікавого. Секція «Територіальний фокус» представить програми, присвячені Квебеку, Близькому Сходу й одноповерховій Америці.

«Ретроспективна секція» охопила роботи культового данського режисера Карла Теодора Дреєра, кращі фільми за 30 років одного з найстаріших фестивалів короткометражного кіно Німеччини «Інтерфільм Берлін» та інше.

«Авангардна секція» фестивалю представить здобутки авангардного та експериментального кіно в програмах Відеоарт XXI та Celluloid Poems.

До секції «Фаворитів фестивалю» увійшли вже звичні та нові програми: кіно про сімейні цінності та підлітковий дух, наші внутрішні кордони та фестивальні хіти з усього світу.

Серед гостьових програм – презентація альманаху «Тут у Лісабоні – Епізоди міста», який створили імениті режисери Дені Коте, Ґабріель Абрантес та інші, програма правозахистної анімації від міжнародного проекту «ХУМРА».

Важлива частина фестивалю – українські стрічки. Цього року фестиваль вперше робить цю програму конкурсною та започатковує призовий фонд і окреме журі. Окрім цього, KISFF покаже стрічки іноземних режисерів про Україну в позаконкурсній програмі.

Відкриє #KISFF2016 спеціальний проект синтезу музики та кіно – «Sound & Vision»: українські гурти створили авторський музичний супровід до відомих короткометражних стрічок та зіграють його наживо, паралельно з демонстрацією фільмів на церемонії відкриття фестивалю 20 квітня о 20:00 у Будинку Кіно. У цій події візьмуть участь такі музичні формації: Blooms Corda, TIK TU, Mandarinaduck, Микола Макеєв та інші.

Квиток на фестивальний показ буде коштувати 25 грн, а деякі програми будуть безкоштовними. На фестиваль також можна придбати абонемент, вартість якого складає 200 грн та який дає можливість відвідувати всі фестивальні події.

Деталі на сайті та фейсбук-сторінці.

Місце: Кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19), Вартість: 20–200 грн, Організатори: Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів

Реклама:

Головне сьогодні