Виступ Андруховича + Karbido «V.S.O.P.»

28 квітня відбудеться виступ Юрія Андруховича та Karbido.

Юрій Андрухович: «Нашому знайомству виповнилось одинадцять років, нашому першому альбомові "Самогон" – десять. Це були чудові роки експериментів, дискусій і подорожей. Зміни ідей, стилів, завдань і форматів. Ми записали чотири альбоми, зіграли десятки концертів і навчилися бути єдиним музичним організмом. Протягом цього часу наш "Самогон" настоявся до найвищого якісного рівня V.V.S.O.P. – Very-Very Superior Old Pale (Дуже-Дуже Винятковий Старий Трунок). Наші квітневі концерти стануть не тільки підсумком, але й початком нового творчого циклу».

ВІДЕО ДНЯ

Стрижнем програми стануть оновлені версії всіх дев'яти композицій того найпершого «Самогону». Їх доповнить своєрідний thebest – вибрані твори з подальших «Цинамону», «Абсену» і «Atlas Estremo». Перший альбом «Самогон» поєднав вірші Юрія Андруховича зі збірки «Пісні Мертвого Півня» з джазово-роковими Karbido. Альбом «Цинамон», за основу якого було взято поезію з «Екзотичних птахів і рослин», звернувся до забутих місць і містечок Галичини першої половини минулого сторіччя, що зникають серед війни. Концертна версія «Цинамону» знайшла особливе візуальне оздоблення (АртПоле, VJgroupCUBE, Ельжбета Бірило), завдяки чому музика і поезія набули додаткового виміру. Остання частина трилогії – «Абсент» – мультимедійна вистава на стику поезії, прози й кіно. А несподівано виданий у 2015 році«Atlas Estremo», хоча й інспірований подіями в Україні, знаходиться за безпосередньою дослівністю. Поетично препарована проза з «Лексикону інтимних міст» і авангардово-панково-джазові ескапади – це авторська подорож навколо світу спогадів і розчарувань.

Томаш Сікора, Karbido: «Декада нашої співпраці – дещо особливе для нас. Ми записали перший альбом, зовсім не думаючи про концерти. Коли відіграли два перші в Польщі, то не уявляли, що буде концерт в Україні. Після першого українського виступу навіть не здогадувалися, що будемо тут так часто, і з цілими турами, і взагалі будемо видавати наступні альбоми. А от. Ми не обраховували й не розмірковували – просто увійшли в ріку і поплили за її течією. Маю надію, що по цих десяти роках ми стали справді значно кращими, а якщо навіть ні, то завжди можна поміняти літери з V.S.O.P. на V.S.O.B. – Very Special Old Boys) І декада не могла святкуватися в іншому місці – лише в Україні. Бо без України не було би ні цих десяти років, ні жодного альбому, ні жодного концерту, ні жодної нашої спільної ноти і звуку».

Купити квитки.

Місце: Галерея D12 (вул. Десятинна, 12), Лектори: Андрухович Юрій , Вартість: 150–250 грн, Організатори: АртПоле

Реклама:

Головне сьогодні