Artist talk Павла Макова: Друковані техніки в створенні мистецьких творів

1 червня о 14:00 відбудеться відкритий майстер-клас від відомого художника Павла Макова.

Павло Маков – сучасний митець, який часто використовує в своїх роботах технології друку. Констатуючи той факт, що офорт відходить у минуле, художник дає йому нове життя, експериментуючи з технологіями друку. Багато з його робіт нагадують напівстерту від часу фреску. Павло Маков — член Королівського товариства живописців та графіків Великобританії. Виставки художника проходили у Франції, США, Великобританії, Японії, Норвегії, Чехії, Данії та багатьох інших країнах. Його роботи знаходяться в колекціях Metropolitan в Нью-Йорку і Музею Вікторії і Альберта в Лондоні.

На відкритому artist talk Павло розповість про різні методи художнього друку, про свій особистий досвід використання офорту, підбір фарб, необхідне обладнання і багато інших деталей своєї роботи. Будуть розглянуті роботи Макова, оригінали яких можна буде попередньо побачити на виставці Стан Речей, яка відкриється 31 травня в галереї Дукат. Митець розповість про створення цих робіт, про техніки, які застосовував, а також дасть поради та відповіді на всі запитання.

Вхід вільний.

Місце: Ізоляція. Платформа культурних ініціатив (вул. Набережно-Лугова, 8), Лектори: Маков Павло, Безкоштовно, Організатори: Фонд «Ізоляція. Платформа культурних ініціатив»

Реклама:

Головне сьогодні