Розмова з Богданом Гаврилишиним «Ефективність: від чого залежить власна ефективність та ефективність країн»

Книгарня «Є» та Фонд Богдана Гаврилишина запрошують на лекцію економіста і громадського діяча Богдана Гаврилишина «Ефективність: від чого залежить власна ефективність та ефективність країн».

Сьогодні Богдана Гаврилишина називають найвпливовішим українцем у світі. До його думки дослухаються президенти і прем’єр-міністри. Він є знаним економістом, футурологом, громадським діячем. Його життєвий досвід свідчить: жодні обставини не можуть перешкодити реалізації власних амбіцій і мрій. Він народився в родині скромного походження в маленькому селі Коропець, утім, зміг досягти неймовірних висот завдяки ефективній організації власного часу та постійному саморозвитку.

ВІДЕО ДНЯ

Потрапивши до Канади в післявоєнні роки, де молодий Богдан працював спочатку лісорубом, а потім офіціантом, він зумів за три місяці самотужки вивчити англійську й напрацював власну ефективну методику вивчення мови. Завдяки постійному прагненню більшого й жадобі до знань він став першим емігрантом, якому вдалося вступити до Університету Торонто й успішно закінчити цей навчальний заклад. Подальше навчання Богдан Гаврилишин продовжив у Міжнародному інституті менеджменту, де згодом обіймав посаду директора протягом 18 років. Цей період активного навчання Богдан Гаврилишин називає найефективнішим у своєму житті. Адже, по суті, його освіченість відкрила для нього цей світ і неймовірні перспективи. Богдан Гаврилишин зумів не лише зрости як особистість, але й вплинути на цей світ і посприяти позитивним змінам у ньому.

Як консультант держав та міжнародних компаній, модератор і голова численних міжнародних наукових конференцій і семінарів він побував у 88 країнах світу. Богдан Гаврилишин розробив і опублікував у своїй книзі «До ефективних суспільств. Дороговкази в майбутнє» унікальну методику аналізу суспільних устроїв, завдяки якій можна порівнювати різні нації-держави й давати досить точні прогнози їхнього подальшого розвитку, а також вимірювати їхню ефективність.Своїм досвідом і знаннями Богдан Гаврилишин охоче ділиться з молодим поколінням українців, бажаючи більш за все перетворити Україну на ефективну і розвинену країну.

Місце: Книгарня «Є» на «Золотих воротах» (вул. Лисенка, 3), Лектори: Гаврилишин Богдан, Безкоштовно, Організатори: Книгарня «Є» , Благодійний фонд Богдана Гаврилишина

Реклама:

Головне сьогодні