Виставка «Захоплення. Ситуація»

З 6 по 24 липня проходитиме виставка «Захоплення. Ситуація». Виставка освітньої програми «Простір уваги» ініційованої галереєю Vozdvizhenka Arts House cпільно з Метод фондом. Протягом трьох місяців кураторками програми Ладою Наконечною, Катериною Бадяновою та іншими викладачами створювалися навчальні ситуації, з якими група працювала спільно.

«Одним із завдань, запропонаваних Петром Владіміровим, був реенакмент деяких мистецьких творів. Повторення роботи «Культурна ситуація» словацького художника Юліуса Коллера, на думку кураторок курсу, стало визначальним для його ходу.

Повторюючи, згадуюючи інструментарій художників – підходи і методи, засоби і форми, роботу з різними контекстами – ми ре-актуалізували його для створення образу культури, в якому знаходимося.

Увага до умов, де ми знаходимося, як розташовані наші тіла, що є поряд і поміж ними в певному просторі й часі, пред’являє культурні ситуації. Через цей проявлений образ культури ми спроможні побачити себе. Так ми уявляємо, проясняємо й встановлюємо ці простори між цими тілами: місця з їхніми історіями і прихованими можливостями, місця з потенційністю (пере)установлювання.

Через мистецькі й навчальні практики, встановлюючи "культурні ситуації", ми дистанціюємося і захоплюємося одночасно, що дозволяє появі критичного проміжку. Захопити ту ситуацію, яка тебе захоплює».Учасники програми «Простір уваги»: Яна Бачинська, Марія Голембійовська, Софія Дорошенко, Саша Іванцов, Євгеній Казак, Євгеній Образцов, Анастасія Омелич, Аліса Омельченко, Максим Рачковський, Антон Саєнко, Вадим Храбров.

З групою працювали: Алєксєй Борісьонок, Лариса Венедиктова, Петро Владіміров, Микита Кадан, Ларіон Лозовий, Іван Мельничук, Денис Панкратов, Сергій Попов, Леся Хоменко.

Фейсбук-сторінка події.

Місце: 32Vozdvizhenka Arts House (вул. Воздвиженська, 32), Безкоштовно

Реклама:

Головне сьогодні